NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w Metrze – ekrany reklamowe, ramki

Reklama w Metrze – Warszawa 

Reklama w warszawskim metrze

Wykorzystaj unikalną przestrzeń i nowoczesne nośniki, które łączą w sobie najważniejsze cechy nowoczesnych reklam zewnętrznych. Współpracuj z naszymi ekspertami i zainwestuj w profesjonalny przekaz, który działa.


Dlaczego to się opłaca?

 • Z warszawskiego metra codziennie korzysta około 750 tysięcy osób.
 • Średni czas podróży metrem to 15 minut, a wykorzystanie różnych nośników pozwala zwielokrotnić efekt marketingowy.
 • Przemyślane, skrojone na miarę działania reklamowe to szansa na dotarcie do dużej liczby odbiorców i długi czas ekspozycji reklamy.
  

Odkryj nośniki dla kampanii reklamowych w metrze

Współpracując z nami, Twoja reklama dotrze do odbiorcy różnymi kanałami. Oferujemy:

 • Reklama na ekranach biletomatów - 64 ekrany LCD na peronach i przy wejściach
 • Citylight w metrze, czyli plakaty papierowe w szklanej witrynie przy przejściach podziemnych, przy schodach prowadzących na stację i na przystankach. Reklamy citylight mają ogromny potencjał i zasięg.
 • Superscroll, czyli reklama o powierzchni 8,7 m² zlokalizowana przy schodach ruchomych i wejściach na najbardziej oblegane stacje warszawskiego metra.
 • Digital metroboardy - to sieć ekranów umieszczonych na ścianach peronów linii M2. Nowoczesne ekrany prezentują wyraziste reklamy w jakości Full HD i docierają do 200 tys. osób każdego dnia.
 • Ekrany LCD umieszczone w wagonach. Nasze kampanie reklamowe w metrze obejmują 75 pociągów w liniach metra M1 i M2. Oznacza to, że Twoja reklama wyświetli się na 1926 ekranach LED, a każdy z nich ma przekątną 19 cali.
 • Infoscreeny na peronach najważniejszych stacji metra. Z badań wynika, że reklamy te angażują blisko 85% użytkowników, a średni czas kontaktu z reklamą to ok. 3,5 minuty.
 • Metroboardy to klasyczne tablice reklamowe, które odbiorcy zauważają na peronach i w przejściach podziemnych. Wyróżnia je lokalizacja - tablice wykorzystują przestrzeń, która nie jest przeładowana bodźcami.
 • Metroframe - dobrze widoczne plakaty w ramkach reklamowych. Nasze ramki reklamowe Metroframe obejmują linie metra M1 i M2, a każda z nich ma powierzchnię 0,3 m² (89,5 x 30 cm). Wykorzystanie tych nośników gwarantuje długi kontakt użytkownika z przekazem reklamowym przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.


Reklama plakaty w wagonach metra .jpg

Wybierz reklamę w metrze i daj się zauważyć

Każdy chce dotrzeć ze swoim przekazem do mieszkańców stolicy i turystów, ale nie da się ukryć, że przestrzeń reklamowa w tym mieście jest już wyeksploatowana. Co możesz zrobić, aby Twoja marka została zauważona?

To proste - bądź tam, gdzie pojawiają się Twoi klienci, a później przyciągnij ich uwagę dzięki reklamie w warszawskim metrze.
Doskonałym sposobem na przyciąganie uwagi jest profesjonalna reklama w warszawskim metrze. Reklama na nośnikach premium to szansa na dotarcie do setek tysięcy osób każdego dnia.

Reklama w metrze a profil klienta

Według badań przeprowadzonych przez BPS mieszkańcy Warszawy podróżują jakieś 3 350 000 razy na dzień. Z tej liczby aż 40% podróżnych zmierza do pracy albo z niej wraca. Osoby aktywne zawodowo to najbardziej atrakcyjna grupa w przypadku reklamy produktów i usług.

Co więcej, Warszawę rokrocznie odwiedza około 10 mln polskich i zagranicznych turystów.
Osoby, które uwielbiają podróżować, chętnie eksperymentują i są otwarte na nowości. Reklama, która odpowie na ich potrzeby, sprawi, że zdobędziesz nowych klientów.

Reklama w wagonach metra - ekrany LCD, ramki reklamowe, plakaty i wiele więcej

Plakaty i ekrany HD w metrze nie są już postrzegane przez podróżnych jako przestrzeń stricte reklamowa. Pasażerowie w warszawskim metrze z zainteresowaniem oglądają wiadomości oraz programy kulturalne przygotowane przez dziennikarzy Polsat News. Dzięki temu reklama jest traktowana jako integralny element emisji, znany z klasycznych programów telewizyjnych.

Średni czas spędzony w metrze to aż 15 minut. W tym czasie widz nie może przełączyć kanału ani po prostu wyjść. Ponadto osoby, które podróżują metrem codziennie, doskonale zapamiętają to, co chcesz im przekazać w reklamie. Jeśli zaoferujesz to, czego potrzebują lub skutecznie obudzisz w nich tę potrzebę, skorzystają z Twojej oferty. 

Zobacz też: Reklama na stacjach metraReklama w autobusach miejskich WarszawaReklama w biletomatach Warszawa

 

Reklama na ekranach LCD w metrze — odkryj jej zalety

 • Atrakcyjny przekaz w jakości HD
 • Brak kosztów związanych z montażem
 • Możliwość emisji kilku wersji spotu
 • Dostęp do 791 000 potencjalnych klientów każdego dnia
 • Możliwość uruchomienia kampanii już w 2 godziny
 

Plakaty w wagonach metra Metroframe

 • To idealne wzmocnienie przekazu promowanego w metrze
 • Mogą stanowić wsparcie dla reklamy zewnętrznej w centralnych częściach miasta.
 • Plakaty w metrze docierają do dużej i atrakcyjna grupy docelowej
 • Potencjalny klient ma długi kontakt z przekazem reklamowym
 • Kampania reklamowa jest dostępna w bardzo atrakcyjnej

 

Reklama w warszawskim metrze - nośniki reklamy, które działają

Inwestycja w skuteczną reklamę może się okazać się strzałem w dziesiątkę! Jeśli Twoja firma chce się skutecznie wypromować, nie masz na co czekać!

Bardzo istotne jest oczywiście to, że taka reklama w metrze może przyciągnąć uwagę wielu odbiorców w zróżnicowanym przedziale wiekowym. Codziennie metrem podróżuje mnóstwo potencjalnych klientów, dlatego też warto otworzyć się na nowe rozwiązania promocyjne.

Oferujemy najlepsze reklamy wielkopowierzchniowe i cyfrowe, żeby Twoja marka osiągnęła sukces. Wysokiej jakości przekaz może być prezentowany na dużych metroboardach, ekranach LED, w witrynach citylight lub na infoscreenach. Nasi eksperci każdorazowo dostosowują charakter kampanii reklamowej do specyfiki produktu lub usługi oraz oczekiwań klienta.

Starannie zaplanowana akcja promocyjna pojawi się w wielu różnych składach, zarówno na liniach M1, jak i M2. Taka promocja dotrze do mieszkańców Warszawy i do tysięcy do turystów, którzy coraz chętniej odwiedzają stolicę. Wszyscy oni będą mogli zapoznać się z ofertą Twojej firmy i zapamiętają przesłanie plakatu lub spotu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że wykorzystanie powierzchni reklamowych w metrze to świetny sposób na dotarcie do ponadprzeciętnej liczby odbiorców.

Marka, produkt lub usługa, która z pewnością zostanie zauważona

Reklama w metrze nieuchronnie spowoduje, że promowana marka, produkt lub usługa zostanie zauważona. To niezwykle istotne zwłaszcza dla nieco mniejszych firm, które nie mają jeszcze skutecznej reklamy i szukają dla siebie właściwego pomysłu na promocję. Z pewnością nie jest to łatwe zadanie, jednak dzięki naszej pomocy masz pewność, że wszystkie działania zostaną przeprowadzone w najlepszy możliwy sposób.

Reklama, która pojawi się w warszawskim metrze, sprosta oczekiwaniom odbiorców. Zespół specjalistów Nowe Media zadba o to, by przekaz nie okazał się zbyt nachalny, a raczej - bardzo atrakcyjny pod kątem wizualnym. W wagonach pociągów metra znajdzie się więc jasny przekaz, zachęta do skorzystania z usług firmowych, kontakt do reklamodawcy oraz ciekawe elementy graficzne.

Wszystko będzie idealnie dopracowane. Możesz nam zaufać - w naszej ekipie pracują wyłącznie doświadczeni i uznani specjaliści branżowi. Jak potwierdzają opinie dotychczasowych klientów, warto powierzyć nam działania promocyjne własnej firmy. W ten sposób przyciągniesz uwagę podróżnych i maksymalnie wykorzystasz potencjał nośników reklamowych różnego formatu.

Reklama metro Warszawa - dlaczego warto na nią postawić?

Warto podkreślić, że reklama w metrze niesie ze sobą mnóstwo zalet.

 • Reklama na peronach metra i w wagonach daje możliwość wyprodukowania kilku różnych wersji spotu reklamowego, dzięki czemu reklama z czasem nie staje się nudna ani uciążliwa.
 • Reklama zewnętrzna w metrze pozwala dotrzeć do wielu odbiorców z kraju i zagranicy.
 • Częste wyświetlanie treści w godzinach szczytu, np. wtedy, gdy ludzie podróżują do lub z pracy. Ten efekt jest bardzo trudny do osiągnięcia w przypadku kampanii reklamowych innego typu.
 • Ekrany LED, ramki Metroframe i metroboardy nie wymagają żadnych kosztów montażowych.

Jak widać, taka forma promocji firmy jest nad wyraz dobrym wyborem. Warto otworzyć się na taki pomysł, a każda firma może na tym jedynie zyskać. Tym bardziej że kampanie prowadzone przez Nowe Media są korzystne cenowo i na pewno zdają egzamin.

Na wykorzystanie boardów, plakatów, ekranów i ramek decydują się przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. obuwniczej, odzieżowej, przemysłowej itd. Spoty promocyjne kierowane są do wybranej grupy docelowej, zasięg może obejmować również podróżnych posługujących się językami obcymi.

Poprowadzimy Twoją kampanię i stworzymy reklamę na stacjach metra

Chcesz wypromować swoją markę? Wysokiej jakości reklama w metrze to szansa na dotarcie do kilkuset tysięcy pasażerów dziennie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zajmie się stworzeniem spersonalizowanej strategii, dopasowanej do Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki temu zwiększysz widoczność swojej marki i dotrzesz do nowych klientów.

Zaufaj profesjonalistom z firmy Nowe Media, którzy zrealizują Twoje cele marketingowe. Napisz lub zadzwoń, aby poznać szczegóły.


reklama w metrze | reklama w metrze warszawskim | reklama w wagonach Metra | reklama w metrze Warszawa | reklama na ekranach w metrze | reklama na peronach metra | reklama w metrze cena | reklama w biletomatach w Metrze | ekrany reklamowe w metrze | dooh metro |