NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama na rowerach miejskich Warszawa

Reklama na warszawskich rowerach miesjkich

W celu zamówienia kampanii, poznania cen i dostępności nośników skontaktuj się z nami.

kontakt: 
Warszawa, Plac Bankowy 2
tel. (22) 211 86 87
tel. 506 599 481
biuro@reklamanarowerze.pl

  • 5147 szt ROWERÓW  W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ WARSZAWY
  • 335 stacji
  • 5 136 388 wypożyczeń w sezonie
  • 610 000 użytkowników w sezonie

KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY:

  • wysoka skuteczność kampanii dzięki umieszczeniu nośników na rowerach przemieszczających się w miejsca do których nie dotrze żadne inne medium, skutecznie i łatwo przyciągają ich uwagę,
  • lepsza rozpoznawalność marki dzięki mobilności nośnika
  • elastyczność w doborze nośników daje ogromne możliwości dostosowania kampanii do Państwa konkretnych potrzeb reklamowych,
  • niskie koszty dotarcia do Klienta w połączeniu z dużą skutecznością nośników dają możliwość efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego,
  • możliwość wyróżnienia się dzięki zastosowaniu nieszablonowych, zapadających w pamięć Klientów rozwiązań.


Już od wielu lat można w sporej części miast w naszym kraju zobaczyć rowery miejskie. Każdego roku korzysta z nich wiele osób, które chcą spędzić czas na przejażdżce ulicami miast oraz innych miejsc. To też świetna alternatywa dla zakupu roweru, za który trzeba by było zapłacić niemałe pieniądzem, a nie każdego na niego stać. Należy pamiętać, że jest to promocja miasta, ale trzeba zwrócić uwagę, że jest to też ogromna przestrzeń do reklamy. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Aby się o tym przekonać, zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem.

Patrząc na to od strony firmy, to doskonała szansa na to, aby wypromować swoją markę. Rowery miejskie co prawda nie są dostępne cały czas, bo mówimy o okresie, w którym mamy cieplejsze dni i jest to czas około maja/czerwca do września/października. Jako, że w tym czasie ludzie chętnie wychodzą z domów na spacery, to rowery miejsce i przestrzeń na nich zawarta jest doskonałym sposobem na rozreklamowanie firmy. Duża ilość rowerów sprawia, że są one widoczne na każdym roku i nawet osoby mijające takie osoby zapamiętują logo oraz hasło umieszczone na przestrzeni rowerowej. Jest to jak najbardziej dobry marketing, ponieważ rowery miejskie kojarzą się pozytywnie i taka reklama reklama chętniej trafia do odbiorców.

Chcąc wybrać jak najlepszą reklamę, warto kierować się kreatywnością i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Reklama od Nowe Media ma ogromne korzyści dla firmy, ponieważ niewielkim kosztem może sprawić, że marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Mówimy oczywiście o skali lokalnej, natomiast jest to przykład dobrego i kreatywnego marketingu. Nie można zapomnieć o ogromnej skuteczności, ponieważ w dzisiejszych czasach wyłapujemy migawki obrazów i poprzez nie postrzegamy świat. Zobaczenie takiej reklamy po raz kolejny sprawi, że dany szyld utrwali się w głowie potencjalnego klienta i może przekonać go do skorzystania z oferty.

W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o tym, żeby wykorzystywać naturalne zasoby ziemi. Staramy się to robić już na najprostszym poziomie rozpoczynając od recyklingu, a kończąc na odchodzeniu od węgla. Umieszczenie takiej reklamy na przestrzeni rowerowej sprawi, że będzie można w idealny sposób wpisać się w ekologię, która jest coraz bardziej popularna. Reklama na rowerach miejskich jest właśnie tego typu rozwiązaniem, a nie można zapomnieć o tym, że jest to promowanie zdrowego stylu życia poprzez odchodzenie od samochodów i zadbanie o swoje ciało.

Rowery miejskie są chętnie wypożyczane przez całe rodziny, co sprawia, że tym samym można promować swoją markę nawet już wśród najmłodszych. Na pierwszy rzut oka nie są to oczywiste zalety takiego marketingu, jednak podświadomość wyłapuje obrazy już nawet wśród dzieci.

Nie można zapomnieć o ogromnej zalecie rowerów miejskich jaką są wpływy dla miasta. Osoba chcąca reklamować się na powierzchni roweru musi zapłacić odpowiednią stawkę, która została uzgodniona wraz z operatorem odpowiedzialnym za takie rowery. Sprawia to, że miasto otwiera się na marketing, ale też rozumie, że wpływy do budżetu są kwestią bardzo istotną.

Miasto powinno zawsze szukać nowych wpływów do budżetu miejskiego, a takie rowery są wyjściem do młodych, a zarazem pokazaniem, że miasto dba o potrzeby swoich mieszkańców. Instalacja takich miejsc nie kosztuje wiele i tak naprawdę za niewielkie pieniądze może zyskać sporą promocję turystyki oraz czerpać z tego zyski.

 

reklama na rowerach Warszawa | reklama na rowerach miejskich Warszawa | rowery miejskie Warszawa | rowery miejskie | Warszawa | reklama