NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Praca w agencji reklamowej NOWE MEDIA.jpg

Poszukujemy osób na stanowisko Key Account Manager w agencji reklamowej specjalizującej się w outdoorze i nowoczesnych mediach reklamowych.

Dołącz do naszego zespołu w i zostań media plannerem organizującym dla Klientów najlepsze realizacje reklamowe :)

Na czym polega ta praca?

W szczególności na pozyskiwaniu Klientów i przygotowywaniu dla nich kampanii reklamowych zgodnie z ich potrzebami, wspieraniu ich na każdym etapie organizacji działań reklamowych i utrzymywaniu z nimi trwałych pozytywnych relacji, oraz koordynowaniu współpracy z naszymi partnerami biznesowymi.

Jakie są nasze oczekiwania i co jest dla nas ważne?

W naszym zespole przede wszystkim liczy się pozytywna energia. Najważniejsze jest dla nas jest poparte sukcesami doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu Klientów, nastawienie na osiąganie celów i prawdziwa komunikatywność w kontaktach z ludźmi. Nie musisz mieć doświadczenia w branży reklamowej - my nauczymy Cię wszystkiego, bo reklama to nasza prawdziwa pasja. Perfekcyjna znajomość języka polskiego zarówno w słowie mówionym, jak i pisanym jest istotna na tym stanowisku. Mile widziana będzie też znajomość języka angielskiego. Wymagamy biegłej obsługi programów komputerowych: poczty e-mail, Word, Excel, programy do tworzenia prezentacji; a jako dodatkowy atut potraktujemy znajomość programów i aplikacji graficznych.

Co oferujemy na tym stanowisku pracy?

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników,

  • dużą samodzielność, wsparcie w realizacji własnych pomysłów i możliwość rozwoju pod skrzydłami branżowych ninja,

  • służbowy telefon, komputer i wszystkie inne niezbędne do pracy narzędzia,

  • współpracę z szerokim portfolio Klientów oraz możliwość współpracy przy nietypowych i interesujących kampaniach reklamowych,

  • realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem,

  • swobodną, przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • elastyczne godziny pracy.

 

Oczekujemy od kandydatów aplikacji w formie CV, mile widziany list motywacyjny, prezentacja, video itp. Szukamy ciekawych osób, które wzbogacą nasz zespół nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również osobowością.

 Aplikuj praca@nowemedia.net