NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w tramwajach ZTM Warszawa

Reklama na monitorach LCD w pojazdach ZTM -Tramwaje Warszawskie.biuro@reklamawtramwajach.pl


tel. 22 211 86 87


Rozmiary ekranów LCD: 22'
Ilość nośników: 1536 sztuk LCD
Ilość pojazdów: 266 tramwajów typu 120Na Swing
Ilość kontaktów w miesiącu: ok. 9 mln pasażerów 
Rozdzielczość: 1280x610 px

 

Reklama w Tramwajach Warszawa ZTM:

  • najatrakcyjniejsza w kraju oferta reklamy w tramwajach
  • spot reklamowy standardowy trwa 15 sekund
  • program sekwencyjny trwa około 10-15 minut
  • pojazdy wyposażone w ekrany eksploatowane są średnio 20 godzin na dobę
  • 80% pasażerów dostrzega ekrany reklamowe w komunikacji miejskiej
  • 62% pasażerów deklaruje, że lubi oglądać informacje wyświetlane na monitorach
  • obok treści reklamowych wyświetlane są dodatkowo informacje o trasie przejazdu, pogodzie oraz treści informacyjne.

 

Reklama w ZTM Warszawa to również:

Plakaty w ramkach:
- 120 ramek A3 podwójnych ( po 1 w wagonie 105N)
- 70 ramek 90x30 w wagonach 120N (po 7 w wagonie)
- 48 ramek w wagonach 116N ( po 2 w wagonie)

 

Plakaty w Tramwajach Warszawa small.png


Jakie korzyści zapewnia reklama w tramwajach w Warszawie?

Poruszając się komunikacją miejską po stolicy, trzeba liczyć się z koniecznością stania w korkach. Pasażerowie starają się wykorzystać ten czas na różne sposoby: zjedzenie kanapki, przeczytanie czasopisma lub książki albo rozmowę ze znajomymi lub przez telefon komórkowy. Przeprowadzone badania dowiodły, że duża grupa mieszkańców wybiera tramwaje do przemieszczenia się do pracy, szkoły, na zakupy itd. Ogromny tabor naziemnej kolei elektrycznej składa się z 266 tramwajów, które w ciągu miesiąca przewożą około 9 mln pasażerów. Patrząc na te dane od razu nasuwa się myśl, że umieszczenie reklamy w tramwajach warszawskich jest doskonałym sposobem na dotarcie do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

Jakie formy reklamy w tramwajach można wykorzystać?

Reklama w tramwajach w Warszawie występuje w takich formach jak: ekrany, tabliczki i ramki oraz oklejanie.Takie formy przekazu trafiają każdego dnia do dużej grupy odbiorców, dzięki temu reklamodawcy mogą osiągnąć zakładane korzyści marketingowe. Pasażerowie w czasie przejazdu chętnie czytają treści pojawiające się na monitorach lub na specjalnych tabliczkach. W ten sposób otrzymują informacje, które mogą być dla nich przydatne podczas dokonywania wyboru konkretnych produktów. Odpowiednio przedstawiona reklama zachęci do zwrócenia uwagi na zawartą w niej treść, musi jednak być ciekawa i wyróżniać się na tle innych przekazów. Jest to duży krok w kierunku uzyskania powodzenia akcji promocyjnej.

Do kogo dociera reklama w tramwajach?

Reklama w tramwajach w Warszawie jest sprawdzonym sposobem na trafienie do ludzi o różnych upodobaniach i potrzebach, którzy, na co dzień nie poświęcają dużo czasu na oglądanie telewizji, czytanie gazet lub serfowania w sieci. Osoby spędzające sporo czasu poza domem i często przemieszczające się środkami transportu publicznego są najczęstszymi odbiorcami takich form reklamy. Czym jest efektownie oklejony tramwaj? Można z całym przekonaniem stwierdzić, że jest to kreatywny jeżdżący plakat reklamowy, który jest dobrze widoczny na drogach, przystankach i dociera z przekazem do kierowców, pasażerów, przechodniów. Przyciągając uwagę obszernego grona odbiorców reklama bezpośrednio przyczynia się do sukcesu.

Reklama w tramwajach warszawskich – oryginalne sposoby dotarcia do odbiorców

Producenci, usługodawcy wykorzystujący reklamę w tramwajach do promowania swojej firmy uzyskują duże możliwości zainteresowania klientów oferowanymi produktami. Firma profesjonalnie zajmująca się umieszczaniem reklamy na ekranach LCD 22' w środkach transportu miejskiego w Warszawie osiągnęła już dla swoich klientów znaczące sukcesy sprzedażowe. Zapewnia najciekawszą propozycję reklamy w postaci spotów reklamowych (15 sekund) i programów sekwencyjnych (10-15 minut). Ekrany wyświetlają informacje przez 20 godzin na dobę, potwierdzono, że większość pasażerów zauważa je w tramwajach, dużo osób zapoznaje się z treściami pojawiającymi się na monitorach. Doświadczenie specjalistów od tej formy promocji, potwierdza, że jest ona efektywna i wyjątkowo dobrze widoczna. Dociera zarówno do studentów, pracowników oraz emerytów, czyli grup, do których kierowana jest większość ofert. Przebywając w wagonie przez kilkanaście minut na pewno można dostrzec ciekawą treść na ekranie lub tabliczce. Eksperci od mobilnej reklamy mają świadomość, że kierując do pasażerów nienatarczywą formę reklamy w postaci dynamicznych obrazów, uda się im stworzyć łatwy do odbioru przekaz a co za tym idzie skuteczniejszy niż nachalne sporty w Internecie.

Mocne strony reklamy w tramwajach w Warszawie

Jeżdżąca reklama w tramwajach w Warszawie jest owocną i ekonomiczna metodą na wzbudzenie zainteresowania dużej grupy docelowej. Reklamodawcy współpracując z firmą organizującą skuteczne kampanie na nowoczesnych nośnikach reklamowych mają możliwość przyciągnięcia potencjalnych klientów ze stolicy oraz okolicznych terenów. Organizacje opiniotwórcze przeprowadzające coraz więcej badań na temat zalet reklamy mobilnej wykazały, że jest ona najefektywniejszym sposobem promocji. Dlatego przedsiębiorcy poszukujący najlepszej metody na wyróżnienie się w tłumie powinni promować swoje produkty korzystając z reklamy w tramwajach. Specjaliści od tej formy reklamy bazując na najlepszych nośnikach pozwolą zleceniodawcy uzyskać oczekiwane rezultaty.

 

Zobacz też: Reklama w wagonach metraReklama w autobusach, Reklama w SKM

 

reklama w tramwajach Warszawa | reklama tramwaje warszawskie | reklama na tramwajach Warszawa | reklama w tramwaju Warszawa | ekrany reklamowe w tramwajach Warszawskich | reklama na uchwytach w tramwajach |