NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama na uczelniach wyższych STUDENT TV

Ekrany reklamowe LCD w szkołach wyższych.

42', 32'
215 szt./ 44 uczelnie
około 550 tys. (październik-lipiec)
Ośrodki akademickie, uczelnie: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Kalisz, Częstochowa, Sosnowiec, Rybnik,  Białystok, Zielona Góra, Jarosław

kontakt:
tel. 12 361 30 30
kom. 506 599 481
biuro@nowemedia.net

Reklama na uczelniach wyższych TV STUDENT:
  • To bardzo dynamicznie rozwijająca się sieć z dużym potencjałem wzrostu. Obecnie współpracujemy z 54 uczelniami na terenie 18 miast polski docierając do ponad 510 tys., osób z grupy aktywnie studiującej w wieku 18 – 24 w systemie dziennym, 18 – 34 zaocznym i podyplomowym oraz pracowników naukowych.
  • Mamy w ofercie 174 monitory LCD, które zlokalizowane zostały w największych polskich ośrodkach akademickich, w strategicznych miejscach uczelni przez które przez siedem dni w tygodniu przechodzą setki osób.
  • Program informacyjno – reklamowy aktualizowany jest codziennie, dostarcza ciekawych i ważnych informacji z życia danej uczelni, oraz wydarzeń kulturalno–eventowych.

 Skuteczna reklama na uczelniach na ekranach LCD

  Skuteczne oddziaływanie na odbiorcę przynosi najlepsze efekty sprzedażowe a potencjalnie najbardziej aktywną grupą konsumencką są studenci, którzy lubią ciekawe treści reklamowe. Młodzi ludzie podążają za najnowszymi trendami, dlatego reklama na uczelniach przedstawiana na najwyższej, jakości ekranach LCD przyciąga ich zainteresowanie. Wykładowcy są na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dlatego ten sposób komunikacji jest również przez nich doceniany.

Nowoczesny sposób reklamy na uczelniach

  Studenci potrzebują szybkiej informacji, dlatego przekazanie jej na innowacyjnych nośnikach jest dobrym sposobem na zwrócenie uwagi grupy posiadającej duży potencjał zakupowy. Reklama na uczelniach z użyciem ekranów LCD dobrze sprawdza się przy prowadzaniu kampanii rekrutacyjnych. Młodzi ludzie poszukują nowych miejsc pracy, aby pokryć całkowicie lub częściowo koszty edukacji na wyższej uczelni. Oferty pracy na ekranach z marką pracodawcy są skuteczną formą reklamy nie tylko na zdobycie ambitnych młodych pracowników, ale również na zainteresowanie swoimi produktami czy usługami ludzi, którzy stanowią grupę docelową. W ten sposób, można informować studentów gdzie mogą spędzić czas ze znajomymi po zajęciach na uczelni. Ciekawie przedstawiona oferta przyciągnie duże grono młodych ludzi, którzy lubią spotykać się z rówieśnikami i chętnie inwestują w dobrą rozrywkę. Często poszukują gadżetów elektronicznych, odzieży, dlatego widząc reklamę takich produktów na uczelni chętnie z niej skorzystają. 

Reklama na uczleniach wyższych.jpg

Efektywność reklamy na uczelni

  Wyświetlanie reklamy na uczelni na ekranach LCD pozwala dotrzeć do najbardziej poszukiwanej grupy odbiorców i dostosowanie kampanii reklamowej pod względem terytorialnym. Dynamiczna forma reklamy przykuwa skutecznie uwagę osób, które najchętniej skorzystają z jej przekazu i wdrożą ją w życie. Spoty promocyjne uwzględniające potrzeby studentów są najlepszą formą zdobycia sposobu na sprzedaż swoich towarów i usług. Młode osoby najlepiej reagują na przekaz, który w ciekawy sposób przekazuje informacje a przy tym wprowadza ich w dobry nastrój. Taka reklama na uczelni rozmieszczona w najczęściej odwiedzanych miejscach pozwoli zjednać sobie ogromną rzeszę klientów - studentów i pracowników naukowych.

  Aby reklama dotarła do studentów, którzy lubią uczyć się i bawić i stała się ciekawą nowinką przyciągającą ich uwagę a zarazem budowała innowacyjny wizerunek danej firmy, warto promować ją na ekranach LCD. Estetyczne i interaktywne formy reklamy, wyróżniają się doskonałą widocznością, dlatego prezentowane treści docierają wielokrotnie do tych samych osób, pozostając na długo w ich pamięci. Zostaje zwiększone prawdopodobieństwo zauważenia reklamy na uczelni i zachęcenia do skorzystania z ciekawej oferty.

  Studenci żyją szybko i intensywnie, oczekują przekazu, który będzie esencją oferty danej firmy bez niepotrzebnego przeładowania wiadomościami. Ekrany reklamowe rozmieszczone w strategicznych punkach na uczelni np. przy wejściu, na korytarzach są formą umilenia czasu spędzanego w oczekiwaniu na zajęcia. Multimedialna reklama na uczelni jest o wiele ciekawsza niż przedstawiana na banerach.

 

reklama na uczelniach | reklama w szkołach wyższych | reklama na uniwersytetach | reklama na politechnice | reklama na uczelni | ekrany reklamowe na uczelniach |