NOWOCZESNY I SKUTECZNY OUTDOOR WSPIERAJĄCY CIĘ
W REALIZACJI CELÓW

Organizujemy efektywne kampanie na topowych nośnikach reklamowych.

Wróć

Reklama w pociągach PKP INTERCITY

Ekrany reklamowe w pociągach PKP InterCity, PendolinoReklama w pociągach PKP Intercity

 

 1. 15 pociągów EIP Express Intercity Premium-Pendolino
 2. 16 pociągów IC- InterCity Flirt
 3. 16 pociągów IC- InterCity: PesaDART
   

Rozmiary ekranów LCD w wagonach: 

 1. Pociągi EIP Express Intercity Premium-Pendolino 10” oraz 18,5”
 2. Pociągi IC- InterCity Flirt 19”
 3. Pociągi IC- InterCity: PesaDART 22”
 

Ilość nośników: 

 1. W pociągu EIP Express Intercity Premium-Pendolino jest 62 szt. LCD
 2. W pociągu IC- InterCity Flirt jest 15 szt. LCD
 3. W pociągu IC- InterCity: PesaDART jest 25 szt. LCD

Ilość kontaktów w miesiącu: 3,2 mln pasażerów

Reklama w pendolino.jpg

Informacje dodatkowe:

Reklama w pociągach PKP Intercity Pendolino to nowoczesne, wygodne i bezpieczne wagony obsługujące trasy:

 • Pociągi Pendolino: Warszawa, Katowice, Kraków, Trójmiasto, Gliwice, Wrocław, Bielsko-Biała, Kołobrzeg, Jelenia Góra, Rzeszów, Sosnowiec, Częstochowa, Opole
 • Pociągi Flirt: Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Trójmiasto, Toruń, Warszawa, Olsztyn, Kraków, Kielce, Łódź, Częstochowa, Katowice
 • Pociągi Dart: Warszawa, Lublin, Białystok, Łódź, Częstochowa, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Jelenia Góra, Katowice, Bielsko-Biała, Wisła
 • spot reklamowy standardowy trwa do 15 sekund

Średni czas podróży w pociągu Intercity:

 • Pociągi Pendolino 3 godziny
 • Pociągi Flirt 5,5 godziny
 • Pociągi DART 5 godzin


Średnia liczba pasażerów w PKP Intercity, Pendolino:

 • Pociągi Pendolino 13 000 na dobę
 • Pociągi Flirt 13 000 na dobę
 • Pociągi Dart 13 000 na dobę
 • Częstotliwość emisji spotu to 4x/h

 

Kolej cieszy się niesłabnącą popularnością. Zmodernizowane trasy oraz nowy tabor sprawiają, że podróż pociągiem jest często szybsza, bardziej komfortowa, a nawet tańsza niż samochodem. Nic więc dziwnego, że tę formę transportu wybiera tak wielu ludzi. Miliony pasażerów w skali roku, to wielki potencjał marketingowy oraz potężna grupa odbiorców. Reklama w pociągach PKP Intercity wyświetlana na ekranach LED i LCD jest zatem skutecznym i stosunkowo niedrogim narzędziem promocyjnym. Jeśli chcesz, żeby pasażerowie się dowiedzieli o Twojej firmie i Twoich produktach, platforma reklamy cyfrowej Nowe Media Ci w tym pomoże.

Odpowiedź nasuwa się sama - imponujące liczby, które robią wrażenie. Pociągami PKP Intercity miesięcznie podróżuje 3,2 miliona pasażerów. Tabor spółki liczy 47 pociągów. W tym 15 Express Intercity Premium - Pendolino, 16 Intercity Flirt oraz 16 Intercity PesaDART. Średni czas podróży waha się od 3 godzin (Pendolino), poprzez 5 (PesaDART) do 5,5 godzin (Flirt). Trasy PKP Intercity są wytyczone przez największe miasta w Polsce. Pociągi wyposażono w liczne ekrany, a konkretnie: Pendolino 62, Flirt 15 oraz PesaDart 25. Ich wielkość to 10" i 18,5" w Pendolino, 19" w przypadku Flirt oraz 22" w PesaDART.

Argumentów jest wiele. Przede wszystkim jest ona bardziej atrakcyjna oraz ciekawsza od form statycznych. Zdecydowanie bardziej przykuwa uwagę odbiorcy i jest w stanie ją zatrzymać na dłużej. Pomaga budować nowoczesny wizerunek firmy i swoją skutecznością bije na głowę billboardy oraz tradycyjne plakaty. Chociaż jest wersją ruchomą, kosztuje znacznie mniej od reklamy telewizyjnej.

Długość standardowego spotu reklamowego wynosi około 15 sekund. Jest on emitowany z częstotliwością 4 razy na godzinę. Nośniki w wagonach są usytuowane nad głowami pasażerów, a przez to bardzo dobrze widoczne.

Po pierwsze, ponieważ to lider w branży, jak również pierwsza i największa platforma reklamy cyfrowej w Polsce. Po drugie, w swoim portfolio ma kampanie topowych marek i przedsiębiorstw zarówno prywatnych, jak i państwowych. No i wreszcie po trzecie, i najważniejsze, ich bogata oferta robi wrażenie.

Dysponują nieustannie poszerzającym się orężem ponad 400 ekranów LED, a także ponad 2000 ekranów LCD, które są rozlokowane w najbardziej ruchliwych miejsca, zarówno w Polsce, jak i niektórych krajach Unii Europejskiej. To gwarantuje szybki dostęp do milionów odbiorców.

Nowe Media działają kompleksowo. Każdym klientem zajmują się od A do Z. Na początku poznają kontrahenta i jego potrzeby, a także pomagają w wyborze nośników. Następnie tworzą wysokiej jakości, spełniający najwyższe kryteria spot reklamowy, a po emisji sporządzają raport z przebiegu kampanii.

Nowe Media to bardzo doświadczony gracz na rynku. Ma na swoim koncie liczne kampanie zagraniczne, ogólnopolskie oraz regionalne. Nie tylko nadąża za trendami w marketingu cyfrowym, lecz je wyznacza.

Reklama w pociągach PKP Intercity to gwarancja wielkiej rzeszy odbiorców oraz nowoczesna forma marketingu. Wyświetlane spoty na licznych ekranach LED i LCD, sprawią, że nie tylko Twoja firma zostanie dostrzeżona przez wielu, lecz również będzie kojarzona z postępem. Inwestując w tę formę reklamy, poszerzysz grono potencjalnych konsumentów, lecz także będziesz tworzył pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa. W celu maksymalizacji efektów kampanii reklamowej, powinieneś postawić na profesjonalistów. Takimi z pewnością są Nowe Media.

 

| reklama w intercity | reklama w PKP | reklama w pociągach Intercity | reklama w PKP Intercity | reklama w Pendolino | reklama w pociągach Pendolino |